Kumsal Gelişim Merkezi - Vizyonumuz

 Tel.: 02124231038-0542 640 43 63      Mail: info@kumsalgelisimdanismanlik.com

Vizyonumuz / Kurumsal

Bilindiği üzere; özel eğitim alanı, danışmanlık alanı ve dil konuşma alanı ülkemizde eski Sovyet ülkelerinin ve Avrupa’nın henüz çok gerisinde yer alarak, dünya konjürktöründeki yerini henüz alamamıştır. İlerleyen zamanlarda, alandaki gelişmeleri ve doğru örnekleri ülkemizin sosyoekonomik ve kültürel alanlarıyla ortaklaştırarak, farklı bakış açıları oluşturma hedefiyle bilim kurulu çalışmaları başlatmayı kendine hedef almıştır.

Sosyal sorumluluk projesi anlamında da önümüze ailelerin, bireylerin ve toplumun değişik katmanlarının dahil olacağı; aynı zamanda mesleki rehabilitasyon ve istihdam sorunu çalışmasını merkezine alan kapsamlı bir dernek çalışmasının da temelleri atılmıştır.

Binin üzerinde bireye hizmet vermemize rağmen, kalitemizden, sistemimizden ödün vermeksizin ve her bireyin özel ve özgün olduğunu bir an bile unutmadan her zaman daha iyisini isteyerek çıktığımız bu yolda sizi de aramızda görerek çıtayı her geçen gün yükseltmek gayesinde olacağımızı, Kumsal GELİŞİM ailesi olarak bilmenizi ve şüphe etmemenizi diliyoruz

Hedefimizde sadece engelliler değil, toplumun geri kalmış bütün unsurları yer almaktadır. Kumsal GELİŞİM, toplumun en temel yapıtaşı olan ailenin bütün unsurları göz önünde bulundurarak; gerek çocuk ve ergen gerek aile gerekse de kurumsal danışmanlık gibi farklı alanlarda da topluma ışık tutmayı görev edinmiştir.

Özellikle uzman ekibimiz ve uzman olmaya aday ekibimiz sürekli değişim bakış açısıyla, birbirinden öğrenerek ve ortak bir sinerji yaratarak bulunduğu alana yön vererek var olduğumuz toplumsal yapının en temel ve en dinamik unsurları olma noktasında kendilerine birer rota çizmişlerdir.